Houbaři na Slovensku se obávají, že při vstupu do lesa budou mít povinnost informovat o tom jeho majitele. Připravovaná novela zákona o lesích totiž zavádí tuto novinku v případě, že návštěvník vstupuje do lesa za účelem zisku. Podle některých by se to mohlo týkat například houbaření či fotografování.
Na Slovensku omezují houbaření, hovoří se o povolení pro vstup do lesa
14. listopadu 2013 15:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/181888
Zdroj: Agris.cz