Ministerstvo zemědělství by podle Agrární komory měl řídit odborník. Takové kandidáty momentálně nenabízí KDU-ČSL. Naopak je má ČSSD i ANO, uvedl dnes na narychlo svolané konferenci prezident komory Jan Veleba. Ideálním řešením pro české zemědělství by podle Veleby bylo, aby V úřadu na Těšnově zůstal současný ministr v demisi, bývalý prezident Potravinářské komory Miroslav Toman.
Veleba:Ideálním ministrem zemědělství by byl i nadále Toman
16. prosince 2013 16:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/182235
Zdroj: Agris.cz