Rémy Cointreau přišla loni vinou takzvané metanolové kauzy o očekávané tržby ve výši 100 milionů korun. Jelikož jde ale o jednoho z největších dovozců alkoholu do Česka, nemá se teď firma vůbec špatně. Čeští spotřebitelé totiž po konci prohibice často volili "jistotu" importovaného alkoholu. Jiří Štětina, oblastní ředitel Rémy Cointreau pro střední a jihovýchodní Evropu, má teď rozhodně lepší náladu než loni touto dobou.
Brzy se v Česku vypije víc dováženého alkoholu než toho domácího, soudí Štětina
19. prosince 2013 11:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/182280
Zdroj: Agris.cz