Prezident Agrární komory Jan Veleba se se vší vervou vložil do vyjednávání o obsazení postu ministra zemědělství. Zřejmě znervózněl ze zjištění, že ani přes volební úspěch jemu blízkých ČSSD a ANO ho vlastně nikdo k ničemu nepotřebuje, a tak, jak je ostatně jeho zvykem, sám sebe pasoval na mluvčího všech zemědělců a začal trousit moudra a vyhrožovat.
Směšný nebo trapný?
19. prosince 2013 13:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/182282
Zdroj: Agris.cz