Úterý, 27. února 2024

Circlle představuje produkty v nové minimalistické barvě Shadow Oslavte Vánoce udržitelně a pohodlně

Circlle představuje produkty v nové minimalistické barvě Shadow Oslavte Vánoce udržitelně a pohodlně

Lokální, udržitelná a především etická značka Circlle do své klíčové kolekce Power vítá novou barvu s názvem Shadow, která vás přesvědčí, že sportovní oblečení nemusíte nosit pouze do gymu.

Nová barva Shadow v temně šedých tónech z kolekce Power je postavena na technologii výroby unikátního 100% regenerovaného materiálu ECONYL(R), takže produkty jsou vysoce pevné a vhodné i na náročné silové cvičení. I přes vysokou kompresi jsou produkty z inovativního materiálu stále měkké a prodyšné a poskytují spolehlivou oporu při namáhavém silovém cvičení.

V nové minimalistické šedé přichází bestsellery, jako jsou legíny s vysokým pasem Lunge a vykrojené Rebecca, klasická podprsenka Luna či univerzální top Briana. Produkty v tmavě šedé se skvěle hodí nejen na cvičení, ale jako součást stylových a nadčasových outfitů do města.

Populární kousky v nové barvě jsou k dispozici od 10.12. 2021 na webových stránkách Circlle.

"Barva Shadow přirozeně doplnila náš sortiment především minimalistických a nadčasových kousků. Díky tomu je Circlle ještě udržitelnější, protože všechny naše barvy a kousky se k sobě skvěle hodí. Můžete je neustále kombinovat." říká zakladatelka Natália Kratsmar-Šmogrovičová.

Chcete-li dostávat pravidelné informace o novinkách, akcích či udržitelném životním stylu registrujte do odběru našeho magazínu na webu.

Udělejte krok s ohledem na naši planetu a navštivte: https://www.circlle.cz/. Volba značky Circlle je začátek cesty, jak se skrze etickou výrobu z recyklovaných materiálů postavit problémům spojených se znečištěnými oceány a vykořisťováním pracovníků módních gigantů. Noste oblečení, na které můžete být opravdu hrdí!

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů