Středa, 29. března 2023

ASEKOL PODPORUJE HANDICAPOVANÉ VE SPORTOVNÍCH AKTIVITÁCH!

ASEKOL PODPORUJE HANDICAPOVANÉ VE SPORTOVNÍCH AKTIVITÁCH!

ASEKOL spolupracuje s organizací Sportability?, která umožňuje lidem s různým druhem handicapu se naplno věnovat atraktivním sportům jako je lyžování! ????????

Spolek Sportability každoročně pořádá různá soustředění a sportovní pobytové kurzy pro handicapované lyžaře všech výkonnostních úrovní ať už jde o reprezentanty v daném sportovním odvětví nebo o začátečníky, kteří si chtějí některý ze sportů vyzkoušet poprvé.

Nejedná se ale jen o výhradně zimní aktivity, díky Sportability si mohou lidé s handicapem aktivně užívat cyklistiku, sjížděním divokých řek nebo vodní lyže. Ve Sportability se specializují na trénink i přípravu lyžařů na mezinárodní závody a paralympiády, realizují cyklistické campy na handbiku a vodácké kurzy rekreační úrovně.

Na všechny akce, které Sportability organizuje, jsou schopni zapůjčit speciální sportovní pomůcky. V průběhu těchto akcí se organizace snaží nejen o vytvoření kvalitních podmínek pro sportování lidí s handicapem, ale také o jejich zapojení do širšího kolektivu spolu s nehandicapovanými sportovci. V průběhu roku se sdružení věnuje osvětové činnosti, například prezentaci sportovních aktivit pro handicapované v rámci jiných sportovních akcí, nebo ve školách a firmách.

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
Meva - výrobky prověřené generacemi
Electrolux - domácí spotřebiče
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů