Od 7. dubna do 7. června probíhala kreativní kampaň pod záštitou MŠMT ,,Naše planeta, naše zdraví", kterou při příležitosti Světového dne zdraví a Světového dne bez tabáku 2022 připravilo Centrum podpory veřejného zdraví Státního zdravotního ústavu (SZÚ). Kampaň byla určena žákům 1. a 2. stupně základních škol a víceletých gymnázií. Jejím cílem bylo poukázat na to, že tabák ničí nejen lidské zdraví, ale i životní prostředí. Tuto kampaň podpořilo také Ministerstvo zdravotnictví ČR a Česká kancelář WHO.
Vyhodnocení kampaně: Naše planeta, naše zdraví
14. června 2022 17:30
Zdraví
Zdroj: Státní zdravotní ústav