Zveme Vás na 26. ročník konference "Výživa a zdraví", která se koná 20. - 22. září 2022 v lázeňském domě Beethoven v Teplicích.
23. a 24. 9. navazuje na odbornou konferenci i veřejností oblíbený "Jarmark chutí". Na obou těchto akcích potkáte také naše kolegy ze Státního zdravotního ústavu.
Konference je určena pro odborníky působící v oblasti výživy člověka, pro všechny odborné pracovníky hygienické služby, lékaře a zdravotní sestry, nutriční terapeuty, potravináře. Pro všechny, kteří to se zdravím myslí vážně!
Veřejnosti určený a na konferencí navazující Jarmark chutí je svým konceptem výjimečná akce v České republice. Zaměřená na všechny chutě našeho života, zejména na zdravý životní styl a vzdělávání. Vstup je zdarma.
Pozvánka na 26. ročník konference "Výživa a zdraví", která se koná 20. - 22. září 2022 v Teplicích
16. září 2022 10:45
Zdraví
Zdroj: Státní zdravotní ústav