Hygienická stanice hlavního města Prahy (HSHMP) uveřejnila zprávu o infikovanosti klíšťat lymeskou boreliózou (LB).
Čtvrtina klíšťat z pražských lesoparků je infikována borreliemi
5. října 2017 15:07
Zdraví
Celý článek: http://www.szu.cz/tema/prevence/ctvrtina-klistat-z-prazskych-lesoparku-je-infikovana?source=rss
Zdroj: Státní zdravotní ústav